Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9558
Stary 15.12.2011, 14:13
Marszałek napisał(a):Wyświetl post

Zostańmy przy puknięciu United i srogim rewanżu na Lazio w 1/8.
Polać mu - ja tam już idę dalej.Wie ktoś gdzie bedzie rozgrywany finał LE bo trza by jakiś lot zabukować, do tego musimy zdobyć ten puchar bo to może być jedyna szansa na puchary w przyszłym sezonie
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując