Marszałek napisał(a):

Zostańmy przy puknięciu United i srogim rewanżu na Lazio w 1/8.
|
Polać mu

- ja tam już idę dalej.Wie ktoś gdzie bedzie rozgrywany finał LE bo trza by jakiś lot zabukować, do tego musimy zdobyć ten puchar bo to może być jedyna szansa na puchary w przyszłym sezonie
