Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9552
Stary 15.12.2011, 13:57
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu ktokolwiek się zastanawia, bo odpowiedź jest oczywista.

Tak jak mieliśmy z Parmą rachunki do wyrównania, tak mamy nadal otwartą sprawę z Lazio.
Lazio na pewno nie wylosujemy w 1/16... wałkowane już wiele razy. Żeby mieć szanse zagrania z Lazio obie drużyny muszą przejść najpierw 1/16... Czy taka para Wisła - Lazio w 1/8 będzie możliwa dowiemy się jutro. Najpierw chciałbym MU w 1/16
Odpowiedz cytując