Sędzia napisał(a):

Nie wiem czemu ktokolwiek się zastanawia, bo odpowiedź jest oczywista.
Tak jak mieliśmy z Parmą rachunki do wyrównania, tak mamy nadal otwartą sprawę z Lazio.
|
Lazio na pewno nie wylosujemy w 1/16... wałkowane już wiele razy. Żeby mieć szanse zagrania z Lazio obie drużyny muszą przejść najpierw 1/16... Czy taka para Wisła - Lazio w 1/8 będzie możliwa dowiemy się jutro. Najpierw chciałbym MU w 1/16
