|
Z tych przeciwników, to wiadomo na papierze z każdym nie mamy szans. Jednak z niektórymi mniej z niektórymi bardziej. Jeśli chcemy przeciwnika z którym możemy powalczyć to ja bym chciał najbardziej Besiktas. W lidze są na trzecim miejscu, z grupy wyszli z dwiema porażkami. Jak do nas przyjadą w zimie to mogą mieć ciężko.
|