Jak działa wspomaganie młodych sportowców w PL, najlepiej pokazuje przykład Kubicy PZM nie dał grosza dla niego wszystko płacił jego ojciec jak osiągnął sukces zaraz się pijawki z PZM'u zleciały.
Dariook teraz bliżej nam do Kazachstanu niż do Europy piłkarskiej ale mam nadzieje że małymi kroczkami to się zbliżamy.
Sukces Legii pokazał że Polakami i akademią też się da grać i co najważniejsze zarabiać.
W 10 tylko my nie gramy w LM a kolejny kraj bez LM to Kazahstan - stąd moje porównanie
Ja z LE cieszę się jak głupi - mam nadzieję że styl gry + LE poprawią frekwencję na R22