Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8386
Stary 15.12.2011, 12:57
Tak wyjście z grupy jest sukcesem i nie szukam negatywów.
Postanowiłem tylko przedstawić koledze że wyjście z grupy LE nie jest w zadnym wypadku sukcesem RM.
Sam udział w LE mistrza krajowego uważam za minimum i RM to spełnił bo tak miał w kontrakcie ale nic poza tym.

Co do tabelki to chyba widać ze z pierwszej dziesiatki tylko Polska nie ma druzyny w LM! Szkoda nawet wspominać ze kazde z państw ma minimum 2 druzyny.
Nie chodzi tu o lanie druzyn ale o mape futbolową europy na której tak wielkiego kraju jak Polska niema. I własnie to jest przykre i żałosne.

omen69 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie forsuję tezy, że liczba ludności przekłada się bezpośrednio na osiągnięcia sportowe i że w związku z tym powinniśmy czuć się niezadowoleni bo w jakiejś dziedzinie sportu nam nie idzie. Po prostu w ostatnim czasie pompuje się wielki balon który nazywa się piłka nożna choć nie mamy żadnych zarówno jeśli chodzi o kadrę jak i kluby oraz indywidualnych piłkarzy wielkich sukcesów, a np. nie docenia siatkarzy, ręcznych czy żużlowców którzy są w absolutnej czołówce światowej.

Tu jest cała lista, wszystkich krajów: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pa%C5%84stw_%C5%9Bwiata_wed%C5%82ug_liczby_l udno%C5%9Bci
Czy można na jej podstawie wyciągać wnioski na temat poziomu piłki klubowej? Nie sądzę.
No ale co maja indie czy paki do europejskich pucharów? Mozna podyskutować tylko to musi mieć sens.
Oni tam biegają boso i jeżdzą na słoniach do roboty, wiec w dupie mają piłke nożną. Ale spróbuj z nimi w Cricet albo hokej na trawie?

A Chiny , Stany , Rosja swoją potęgę udowadniają co olimpiadę. Jeden zawodnik zdobywa wiecej złotych medali niż nasza cała eskapada...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 15.12.2011 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując