Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9522
Stary 15.12.2011, 11:41
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A skąd weźmiesz Lazio


Ludzie czy Wy w ogóle czytacie co piszecie ...
Inny znowu się pyta o rozstawienie ... w 1/16 rozstawienie skoro już w poprzedniej rundzie nie byliśmy rozstawieniu ?


Ręce opadają...
Wlasnie, rece opadaja. O rozstawieniu w 1/16 decyduje to ktore miejsce zajelo sie w grupie. Gdyby Wisla wygrala grupe bylaby rozstawiona i rewanz w 1/16 gralaby u siebie. Nawet jesli trafilaby na MC czy MU. To, ze Wisla byla wczesniej nierozstawiona nie ma znaczenia bo przy losowaniu 1/16 o rozstawieniu/nierozstawieniu nie decyduje wspolczynnik klubowy.


Ktos tu napisal, ze chcialby Metalist Charkow ktory bylby w zasiegu. Nazwa moze i troche egzotyczna ale ten klub to w tej chwili trzecia ukrainska sila, jest juz badzo blisko poziomu Dynama czy Shakhtara. Niedawno zreszta wygrali z Shakhtarem w Doniecku.

Osobiscie chcialbym jakiegos markowego rywala. W grupie nikogo takiego nie mielismy wiec moze teraz trafimy na klub "z nazwa". Poczynajac od Manchesterow a konczac na Sportingu czy Schalke.

Przypomne, ze jutro jest nie tylko losowanie 1/16 ale takze potencjalnych par 1/8.
Ostatnio edytowane przez River : 15.12.2011 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując