Wyświetl pojedynczy post
mandarynki
Junior Member
 
 
Od: 09.2010
Skąd: Scandinavia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9521
Stary 15.12.2011, 11:35
W pierwszym pucharowym meczu na wiosnę proponuję po szaliczku http://www.ob.dk/fanshop/torklaeder/fantorklaeder.aspx i pomachać Odense oficjalnie ) Podobno skrzynka klubu zapchana mailami z Polski.

Ludzie na forach piszą, że wolą Wisłę w pucharach i super było utrzeć nochala pewnym siebie Anglikom.
Odpowiedz cytując