W pierwszym pucharowym meczu na wiosnę proponuję po szaliczku
http://www.ob.dk/fanshop/torklaeder/fantorklaeder.aspx i pomachać Odense oficjalnie

) Podobno skrzynka klubu zapchana mailami z Polski.
Ludzie na forach piszą, że wolą Wisłę w pucharach i super było utrzeć nochala pewnym siebie Anglikom.