Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
pjaqbp
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7509
Stary 15.12.2011, 10:08
Sprzedaz internetowa juz dawno powinna zostac wprowadzona, jednak czytajac tutaj niektóre posty ciesze sie ze jej narazie niewprowadzaja bo by sie na mecze pucharowe pozjezdzalo mase marianow z calej Polski. Jak juz klub wprowadzi sprzedaz internetowa to powinien podzielic kibicow na kilka kategori np: w pierwszy dzien moga kupowac karnetowcy potem ludzie chodzacy prawie zawsze po nich ci co okazjonalnie a dopero na samym koncu ludzie tacy jak falas2005
Odpowiedz cytując