|
Jak dla mnie największą robotę tu zrobiło Odense które wyrwało w Londynie remis.
Bo Wisła u siebie z takim przeciwnikiem jak wczorajsze Twente powinna wygrywać. Przede wszystkim ręcznik w bramce i kilku nieogarniętych młokosów po stronie Twente plus własny stadion to były nasze atuty.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.12.2011 o godz. 10:07.
. .
|