Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9509
Stary 15.12.2011, 10:00
Jak dla mnie największą robotę tu zrobiło Odense które wyrwało w Londynie remis.
Bo Wisła u siebie z takim przeciwnikiem jak wczorajsze Twente powinna wygrywać. Przede wszystkim ręcznik w bramce i kilku nieogarniętych młokosów po stronie Twente plus własny stadion to były nasze atuty.
Ostatnio edytowane przez tofik : 15.12.2011 o godz. 10:07.
..
Odpowiedz cytując