Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Endrju
Junior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7508
Stary 15.12.2011, 09:44
Falas2005, niestety to ty chyba nie rozumiesz kompletnie idei kibicowania swojemu klubowi, i wcale się nie dziwię, że tak się wszyscy ciebie uczepili... "Sukces mnie zmotywował"...nie wiem czy wiesz, ale to właśnie pokazuje, żeś kibic sukcesu, ot co ; ) Cóż...sukces też zmotywowałby ciebie gdyby Wisła awansowała do LM, też pewnie nagle byłbyś wielce zmotywowany do przyjazdu, i starając się pojawić jesienią przy Reymonta wypisywałbyś prośby na forum o skombinowanie biletów : )
Odpowiedz cytując