Co by nie mówić już dawno Wisła nie miała tak świetnej jesienii w europejskich pucharach. Zagraliśmy 12 meczy ( liczę rundy kwalifikacyjne ) i bilans 8-0-4 . Dla mnie świetny, mimo że graliśmy kichę w niektórych meczach. Ja bym sobie teraz życzył , żebyśmy dostali Lazio Rzym i zrewanżowali się . A jeśli to ma być medialny klub to ManUtd
