Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9500
Stary 15.12.2011, 09:02
Co by nie mówić już dawno Wisła nie miała tak świetnej jesienii w europejskich pucharach. Zagraliśmy 12 meczy ( liczę rundy kwalifikacyjne ) i bilans 8-0-4 . Dla mnie świetny, mimo że graliśmy kichę w niektórych meczach. Ja bym sobie teraz życzył , żebyśmy dostali Lazio Rzym i zrewanżowali się . A jeśli to ma być medialny klub to ManUtd
Odpowiedz cytując