Temat
:
Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Wyświetl pojedynczy post
Grymas
Member
Od: 05.2007
Offline
#
489
15.12.2011, 08:12
Po to, że znając Cupiała Moskalowi trafi się jedna, dwie wpadki w lidze i o jego awansie z drużyną do 1/16 LE nikt z góry nie będzie pamiętał, a pozbędą się go - jak każdego innego bez żadnych skrupułów. Bo jednak mają grać na wszystkich frontach.
Grymas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Grymas
Znajdź inne posty napisane przez Grymas