Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
&
Senior Member
 
Od: 06.2004
Skąd: K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7505
Stary 15.12.2011, 07:41
Panowie, po co te napinki?

Żenadą jest, że sprzedaż internetowa nie została jeszcze uruchomiona. Brak możliwości płatności kartą również podchodzi pod taką definicję. W Rumunii potrafią sprzedawać bilety drogą elektroniczną, w Krakowie jest to wciąż problem...
Odpowiedz cytując