Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
sedTS
Member
Od: 08.2011
Skąd: prokocimsiedliskoqrw
Offline
#
9496
15.12.2011, 07:38
najlepszy jest chyba ten
http://www.youtube.com/watch?v=4Kb_NK6Onoo
sedTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sedTS
Znajdź inne posty napisane przez sedTS