Temat
:
Wiślackie Foto&Video
Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
Od: 10.2004
Offline
#
1819
15.12.2011, 05:08
Euforia po meczu z Twente
Trochę dłuższa wersja (od gwizdka do końca transmisji) i w lepszej jakości:
http://www.youtube.com/watch?v=pGolMJRcbdA
A także wrzucone na hostingi jakby zablokowali na YouTube:
http://www.multiupload.com/7QSVZSFWSA
milansport
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do milansport
Znajdź inne posty napisane przez milansport