Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
milansport
Member
Od: 10.2004
Offline
#
9492
15.12.2011, 04:59
Trochę dłuższa wersja (od gwizdka do końca transmisji) i w lepszej jakości:
http://www.youtube.com/watch?v=pGolMJRcbdA
milansport
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do milansport
Znajdź inne posty napisane przez milansport