Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8379
Stary 15.12.2011, 03:19
Zbiera mi sie na wymioty, gdy widze te zlosliwe i nieuprzejme wpisy wobec Maskanta (na forum). Szczegolnie te z pod znaku "a co on robil na stadionie". Sa paskudne.
Mozna miec zastrzezenia do pracy Maskanta w Wisle. Mozna go nielubic jako czlowieka. Mozna nie popierac jego metod szkoleniowych. Ale do jasnej ciasnej, nie zmienia to faktu ze dzisiejszy awans jest tez jego zaslugo. MP, Litex, itd. Takze zwracam sie do tych kolkow i idiotow- troche szacunku!
P.S
Mnie zastanawia jedno; ile w dzisiejszej Wisle bylo Maskanta a ile Moskala. Jasne jest ze Moskal swoje do niej tez dorzucil. Ale trzeba tez powiedziec jasno, ze pracuje za krotko by byl to calkowicie "jego" zespol. Drugie pytanie; czy ta zwyzka formy jest zwiazana z Moskalem, czy tez nie (zbieg okolicznosci, powrot Meliksona, itd.)? To sa pytanie ktore mnie nurtuja, i musze to powiedziec serio, z ciekawoscia czekam na wiosne. Dopiero wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec na ten temat.
Odpowiedz cytując