Oxydrene napisał(a):

|
A mnie ciekawi czy to nie jest przypadkiem sir Maaskant, dalej sie wałęsa po klubie?
|
A nie ma do tego prawa?!!Ludzie opanujcie się,Robert dla tego klubu zrobił wiele dobrego i zawsze jest mile widziany
Trenerowi Moskalowi - podczas wywiadu, jakiego udzielał Polsatowi Futbol - pogratulował awansu były szkoleniowiec Wisły, Robert Maaskant, który - mimo zwolnienia z klubu - ciągle mieszka w Krakowie.