Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sebi
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7503
Stary 15.12.2011, 02:04
falas2005 napisał(a):Wyświetl post
Jak nielogiczne to proponuję abyś jeździł po 500 km w jedną stroną na mecze zarówno z Podbeskidziem jak i Lechem. Przecież co to za różnica dla kogoś kto ma "rzut beretem" do Krakowa prawda?

I nie płaczę o puchary, bo równie dobrze mogę chcieć przyjechać na ważny mecz ligowy i nikt mi nie zagwarantuje, że dostanę bilet w dniu meczu.
jeśli jeździsz rzadko na mecze to możesz przyjechać na samo Podbeskidzie. Przecież Wisłę trzeba wspomagać w każdym meczu. A poza tym zaoszczędzisz kupę kasy, bo prawdopodobnie bilety na puchary będą dwa razy droższe niż na ligę.
Na każdy mecz ligowy masz gwarantowany bilet!
Byłeś na jakimś meczu pucharowym w tym sezonie? bilety zawsze były dostępne przed meczem.
Dopiero dzisiejszy cud zmotywował cię do przyjazdu w lutym na puchary(tak napisałeś kilka postów wyżej)- oczywiście że nie jesteś kibicem sukcesu,skąd ja w ogóle coś takiego wymyśliłem...
Odpowiedz cytując