Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15867
Stary 15.12.2011, 02:01
lazy napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że niektórym się narażę, ale...

... Małeckiego z Kirmem bym sprzedał w pakiecie.
Narażę się wielu, ale nie wiem który z nich bardziej zawodzi w tym sezonie :/
Obaj są ewidentnie bez formy.
Obaj nie potrafią grać z resztą drużyny.
Obaj są winni ofensywnej kaszany jaką gramy w tym sezonie w lidze.

Mam nadzieję że ktoś z nimi ostro popracuje przed wiosenną rundą.

Według mnie to Kirm dostał już wiele szans których nie potrafił wykorzystać a Mały jak to Mały...zawsze gra tak samo, jak dla mnie kulawo z techniką, nadrabia siłą i zaangażowaniem ale właśnie siła i zaangażowanie to jest to czego brakuje Kirmowi. Mam wrażenie że ten chłop się albo wypalił w Wiśle albo poprostu już mu się nie chce.
Odpowiedz cytując