|
Ale pomysl tylko medyk jak mozesz nie stac w kolejce skoro na 15tys ktore wczoraj bylo na meczu pewnie kolo 1/2 tys kupowalo bilety przed samym meczem. Wybacz ale podejrzewam ze nawet jakbys mial kupowac bilety na Santiago Bernabeu to watpie zeby byla tam przepustowosc 2 tys w 1h...
|