Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9475
Stary 15.12.2011, 01:52
Moje życzenie Anderlecht - rywal w zasięgu ręki, a i rewanż za poprzednie kwalifikacje CL by był ) Tylko nie wiem czy Anderlecht jest możliwy ?
Odpowiedz cytując