falas2005 napisał(a):

|
Jak ktoś mieszka tak daleko od Krakowa to logiczne, że wybiera tylko te "najważniejsze" spotkania. Brak sprzedaży internetowej to debilizm czystej postaci i taka jest prawda.
|
nie logiczne niestety...
już się zaczynają płacze "wielkich fanatyków" o bilety na puchary w lutym
P.S a brak sprzedaży internetowej to jest ból i z tym się spierać nie ma co