Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sebi
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7500
Stary 15.12.2011, 01:36
falas2005 napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś mieszka tak daleko od Krakowa to logiczne, że wybiera tylko te "najważniejsze" spotkania. Brak sprzedaży internetowej to debilizm czystej postaci i taka jest prawda.
nie logiczne niestety...
już się zaczynają płacze "wielkich fanatyków" o bilety na puchary w lutym

P.S a brak sprzedaży internetowej to jest ból i z tym się spierać nie ma co
Odpowiedz cytując