Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sebi
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Gorlice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7498
Stary 15.12.2011, 01:20
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
dokładnie, też mam prawie 500km, więc nie mogę sobie pozwolić na takie wyjazdy,tymbardziej, że nikogo w KRK nie znam .. sprzedaż internetowa ułatwiłaby sprawę niesamowicie
a osoby z Krakowa nie mają pojęcia jak to jest
a tak to jest, że na każdy mecz tej jesieni były bilety w kasach przed meczem i mogłeś przyjeżdżać w ciemno do Krakowa. czy mecz z Widzewem czy dajmy na to z ManUnited w lutym to jedno i to samo. mecz Wisły to mecz Wisły.
nie mogłeś sobie pozwolić na jeden przyjazd na jesień to nie przyjeżdżaj na wiosnę płakać nikt nie będzie.
Odpowiedz cytując