Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8376
Stary 15.12.2011, 01:20
jaszczur90 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport-krakow/51,...0344.html?i=35

Maskant był na meczu ..

Pierwszy i pewnie ostatni raz byłem na meczu w loży prezydenckiej... Maskant był obecny od początku do końca siedział tylko w obecności Stana i o dziwo Jerzego Dudka... z Basałajem rozmawiał tylko przez chwilę po meczu i widać było iż uśmiechy na ustach tych panów były teatralnie przyklejone...
Dla mnie ta loża to inny świat, jedzonko za free, wódeczka, grzaniec galicyjski, i winko za free... i w ch.j znanych twarzy... ale podczas hymnu jako jedyny stałem z szalikiem uniesionym i głośno śpiewałem Hymn Wisły...zrozumiałem jedno...tam się liczy kasa i tylko kasa a barwy i miłość do Wisełki...no cóż...
Powód: dodaje fotkę
Ostatnio edytowane przez partyzant1983 : 15.12.2011 o godz. 01:29.
Odpowiedz cytując