Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9452
Stary 15.12.2011, 01:15
Hah...w ramach euforii...proponuję kawałek na melodie z załącznika...z tekstem ktoregoś kolegi z zakaznego forum......
http://www.youtube.com/watch?v=WBTPx...e_gdata_player

Puście sobie ten podkład i zacznijcie spiewać....

Armia Bialej Gwiazdy......z...NIĄ!!!...się...liczy każdy....walczyć.....zapier.dalać...ma być gol...gol gol gol....hahhahhhha
Odpowiedz cytując