Bartii napisał(a):

|
Dziekujemy Maaskantowi za taktyke, widac było ze to taktyka Maskanta, ale zmiana trenera wyszła Wisle na dobre, gdyz Moskal taktyki moze nie zmienił (nadal gramy z jednym napastnikiem), ale zwiekszyl rotację skladu i nastawił zespół bardziej ofensywnie.
|

to jest pewnie jedna z tych rzeczy, których nie ma, bo są.
Są nawet efekty:
Cytat:
|
Efektem jest poprawa obrony i zwiekszenie presingu na połowie rywala. Minusem Maskanta było to ze troche za duzo kalkulował, ale nie mozna mu odebrac ze swietnie nauczył Wisle podań i odpowiedniego ustawiania piłkarzy, w tym meczu było widac juz coraz wieksze zgranie...
|
A pisząc krócej - z jednego ustawienia na boisku (dajmy na to 451) mozna wykroić wiele taktyk, do taktyk podpiąć wiele strategii etc. Dzisiejsza była skuteczna.
Gramy odważnie w Europie i to wreszcie cieszy. Okazuje sie, że niekoniecznie musi nas prowadzić za rączkę człowiek z zachodu, żeby wyjść na boisko w pucharach jak po swoje.