Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9438
Stary 15.12.2011, 01:00
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post

Przy okazji, ma ktoś filmik z ostatnich minut? Ostatniego gwizdka i wyczekiwania kibiców i piłkarzy na wieści z Londynu )

http://www.youtube.com/watch?v=4Kb_NK6Onoo

Dla osób o mocnych nerwach.


Cała europa nam gratuluje.
filmik na youtube od godzinki i już 500 plusów. Byle Polsat / UEFA nie wykasowało tego. Zajebiste wideo. Oglądam po raz 10.
Odpowiedz cytując