Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
9438
15.12.2011, 01:00
wujekWojtek
napisał(a):
Przy okazji, ma ktoś filmik z ostatnich minut? Ostatniego gwizdka i wyczekiwania kibiców i piłkarzy na wieści z Londynu
)
http://www.youtube.com/watch?v=4Kb_NK6Onoo
Dla osób o mocnych nerwach.
Cała europa nam gratuluje.
filmik na youtube od godzinki i już 500 plusów. Byle Polsat / UEFA nie wykasowało tego. Zajebiste wideo. Oglądam po raz 10.
CH.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CH.
Znajdź inne posty napisane przez CH.