Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9436
Stary 15.12.2011, 00:58
Zbastuj Kolego. Facet nie napisal nic obrazliwego. Ciesz sie z awansu, ktory sie zdarza raz na...hm, bardzo dlugo.

Sorki kolego - ale tego po prostu drazni mnie jak w chwili naszego malego triumfu - niewiadomo dlaczego - wpada koles z wa-wki i sie wymadrza i poucza Nas na Naszym forum - od dawna mi sie to nie podoba alewidocznie MODERATOROM to jest na reke - nic nie poradze ze wqrwiaja mnie warszawskie osiołki
Odpowiedz cytując