|
Zbastuj Kolego. Facet nie napisal nic obrazliwego. Ciesz sie z awansu, ktory sie zdarza raz na...hm, bardzo dlugo.
Sorki kolego - ale tego po prostu drazni mnie jak w chwili naszego malego triumfu - niewiadomo dlaczego - wpada koles z wa-wki i sie wymadrza i poucza Nas na Naszym forum - od dawna mi sie to nie podoba alewidocznie MODERATOROM to jest na reke - nic nie poradze ze wqrwiaja mnie warszawskie osiołki
|