Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9431
Stary 15.12.2011, 00:53
Po tym meczu powiem jedno. Jirsak i Garguła muszą grać razem w pierwszym składzie. Swoim graniem z pierwszej piłki są w stanie rozklepać prawie każdą obronę. Z nimi jesteśmy równiez w stanie bardzo długo utrzymywać się przy piłce.

Myśle, że niektórym powinno dać do myślenia, że od wejścia Małeckiego gra kompletnie siadła.

PS. Moskal po raz kolejny pokazał, że ma jaja wystawiając taki skład. W przypadku porażki wszyscy wypomnieliby mu brak Bitona w składzie. On zagrał drugi raz vabank i się nie pomylił. Musi zostać na wiosnę. Nie widze innej opcji.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując