Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Dasqez
Member
Od: 04.2008
Offline
#
9426
15.12.2011, 00:50
Zrobiliśmy swoje, szczęście dopisało - gramy dalej. Mądrze byłoby teraz wykorzystać szansę daną nam od losu.
Dasqez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dasqez
Znajdź inne posty napisane przez Dasqez