|
Teraz tak naprawdę przed Moskalem wielka próba... Jeśli zostanie musi pokazać że potrafi przygotować zespół w przerwie między rundami... To będzie dla Niego test... Oby nie spaprał roboty tak jak Kafarski w Lechii.
BRAWO KAZEK!
I powiem szczerze... Nawet w tych przegranych meczach z Górnikiem i Polonią Wisła prezentowała się lepiej niż w wielu wygranych za Maaskanta...
Może to własnie będzie taki polski Guardiola?
|