Wyświetl pojedynczy post
HatefulRespect
Member
 
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9422
Stary 15.12.2011, 00:46
Niebywale. Kto nie byl, niech zaluje. Takie chwile cementuja nasza rozsamosc.
....a,ten awans nie smakowal by tak samo gdyby nie upokorzenia w lidze, przegrane z Bielskiem etc., frekwencyjna lipa i rownia pochyła jaka nam zafundowano.
Jestem autentycznie wzruszony, dziekuje.

Odrodzimy sie i wrocimy zabrac co nasze wiosną.
Odpowiedz cytując