|
Niebywale. Kto nie byl, niech zaluje. Takie chwile cementuja nasza rozsamosc.
....a,ten awans nie smakowal by tak samo gdyby nie upokorzenia w lidze, przegrane z Bielskiem etc., frekwencyjna lipa i rownia pochyła jaka nam zafundowano.
Jestem autentycznie wzruszony, dziekuje.
Odrodzimy sie i wrocimy zabrac co nasze wiosną.
|