Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek9000
Member
Od: 03.2010
Offline
#
9421
15.12.2011, 00:45
Gdy słuchałem Borka przekazującego wynik z Londynu, to naprawdę ciary mi przeszły po plecach.
Niesamowite jaką atmosferę potrafi wytworzyć nawet 2-3 słowami.
Najlepszy komentator bez dwóch zdań.
Po takim meczu zwolnienie Moskala będzie zbrodnią
grzesiek9000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do grzesiek9000
Znajdź inne posty napisane przez grzesiek9000