Janusz94 napisał(a):

|
moje kandydatury to: Małkowski i Traore z Lechii, Modelski z Bełchatowa, Skorupski i Nakoulma z Górnika, Kupisz z Jagielloni, Dudu z Widzewa, Zieńczuk Jankowski i Piech z Ruchu, Jodłowiec z Poloni oraz Celeban Mila Każmierczak i Sobota.
|
z tego co wymieniłeś brałbym tylko Dudu. Do tego Makowie, Etien Velikonja i Maxime Lestienne.