Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Lord W.
Member
Od: 06.2004
Skąd: Gród Kraka >>SVS<<
Offline
#
9416
15.12.2011, 00:42
Dziękuję Ci Mikołaju za tak zajebisty prezent !!!!!! jaaaaaazzzzzzdaaaaa ... a jutro niech się dzieje co chce
Wisła Alcohooligans
Lord W.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lord W.
Znajdź inne posty napisane przez Lord W.