Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
falas2005
Junior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7496
Stary 15.12.2011, 00:42
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Obudzili sie kibice sukcesu
Przestań pieprzyć farmazony. Nie jestem żadnym kibicem sukcesu. Po prostu dzisiejszy sukces Wisełki dodatkowo mnie zmobilizował, choć nadal problem jest ciągle ten sam. I nie jest spowodowany z mojej winy.

To, że mam 500 km do Krakowa mógłbym już dawno przeboleć i na te ważne mecze się zmobilizować. Tu chodzi o sprawy biletowe. Nawet jak ktoś ma 100 km to jest nie do pomyślenia, że musi jechać specjalnie pod stadion żeby bilet dostać.

Nie każdy kto jest kibicem Wisły ma kasy pod nosem.
Ostatnio edytowane przez falas2005 : 15.12.2011 o godz. 01:16.
Odpowiedz cytując