Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
emilkowalski
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
11671
15.12.2011, 00:32
Ale pisząc już całkiem poważnie to liczę, że do Krakowa w zimie trafi Bernard Mendy z Odense
) Ten piłkarz ma jeszcze kilka dobrych sezonów grania przed sobą.
emilkowalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emilkowalski
Znajdź inne posty napisane przez emilkowalski