Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
loory
Member
Od: 12.2011
Offline
#
9405
15.12.2011, 00:31
prosze panstwa
rozkmincie kogo widac w tle
moze na marketing lub jakas pomoc Realu by nam zalatwil ^^?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9050662881.jpg
loory
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do loory
Znajdź inne posty napisane przez loory