Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
MK85
Member
Od: 01.2008
Offline
#
9346
14.12.2011, 23:24
RYBA
napisał(a):
ktoś kiedyś powiedział - "w życiu piękne sa tylko chwile" i to jest właśnie jedna z tych chwil
szkoda, ze kolega Iralkisu nie pamieta, tam tez byl cud
MK85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MK85
Znajdź inne posty napisane przez MK85