Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3953
14.12.2011, 23:04
Odkupie bilety Wisły z jesieni 2011 i LE dane mogą być zamazane , chętnych zapraszam na priv
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe