A jak afera w Orlenie? Co to tam, heh skończy się konsekwencjami jak odpalanie racy na stadionie?
Mamy ratować Euro? hahaha.... chociaż jak 10 lat temu kto¶ się w Europie wypowiadał negatywnie o tym pomy¶le to był usuwany i nazywany idiot±! Jakie to szczę¶cie, że w tej strefie nie jeste¶my.
Odbywało sie wiele demonstracji w różnych miastach, oto jedna z nich w Lublinie:
http://www.youtube.com/watch?v=6x2EX7a5kHA
gosciu dobrze mówi!
Z tym handlem ulicznym też się zgadzam.
Ciesz± liczby kibiców na tych pochodach. Donek nas zmobilizował do większego niż zwykle zainteresowania się tym co w kraju się dzieje.
Precz z komun±, która dalej nas okupuje finansowo i medialnie.