Wy¶wietl pojedynczy post
mi¶qu
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14884
Stary 14.12.2011, 20:56
A jak afera w Orlenie? Co to tam, heh skończy się konsekwencjami jak odpalanie racy na stadionie?

Mamy ratować Euro? hahaha.... chociaż jak 10 lat temu kto¶ się w Europie wypowiadał negatywnie o tym pomy¶le to był usuwany i nazywany idiot±! Jakie to szczę¶cie, że w tej strefie nie jeste¶my.

Odbywało sie wiele demonstracji w różnych miastach, oto jedna z nich w Lublinie:

http://www.youtube.com/watch?v=6x2EX7a5kHA

gosciu dobrze mówi!
Z tym handlem ulicznym też się zgadzam.

Ciesz± liczby kibiców na tych pochodach. Donek nas zmobilizował do większego niż zwykle zainteresowania się tym co w kraju się dzieje.
Precz z komun±, która dalej nas okupuje finansowo i medialnie.
POLAK WĘGIER DWA BRATANKI!
DUMA DUMA NARODOWA DUMA