|
Z tego co mi się wydaje na grze w europejskich pucharach i klauzuli za Uche zarobiliśmy ponad 5 mln euro! Któraś z gazet napisała że jest to największa kwota jaką Wisła zarobiła za grę w Europie od czasów przejęcia klubu przez Cupiała. Gdyby pan Cupiał chociaż połowę wyłożył na transfery i sprowadził najlepszych piłkarzy ekstraklasy oczywiście oprócz piłkarzy Legii i Lecha. Z innych klubów też mogło by być trudno ale warto spróbować. moje kandydatury to: Małkowski i Traore z Lechii, Modelski z Bełchatowa, Skorupski i Nakoulma z Górnika, Kupisz z Jagielloni, Dudu z Widzewa, Zieńczuk Jankowski i Piech z Ruchu, Jodłowiec z Poloni oraz Celeban Mila Każmierczak i Sobota. Oczywiście nie ściągnęlibyśmy ic wszystkich ale jest to lista piłkarzy wyróżniających się w lidze. Gdyby paru z tych piłkarzy do nas przyszło moglibyśmy jeszcze wygrać ligę i pobawić się nieżle w LM czego sobie i wszystkim kibicom Wisły życzę. WIELKA WISŁA KRAKÓW DUMĄ POLSKI!!!
|