Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14883
Stary 14.12.2011, 20:33
Nie bez powodu przyjęli nas do tego eurokołchozu, dali przez kilka pierwszych lat naszego członkostwa groszowe kwoty w porównaniu do naszego budżetu( trzeba też pamiętać, że płacimy co rok składki). Straciliśmy niezależność w podejmowaniu decyzji a do tego będziemy się zrzucać na bogatsze kraje od nas, nie ma co bilans przystąpienia do ZSRE na plus.
Powód: ssss
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 14.12.2011 o godz. 20:34.
...And Justice For All