|
Raz kozi smierc, jest ostatni mecz i potem pilkarze beda mieli przerwe - dawac od 1 minuty Gargułe i Melexa bo i tak nie mamy nic do stracenia.
Pareiko - Nunez, Diaz, Jovanovic, Bunoza - Wilk, Melex - Mały, Garguła, Iliev - Genkov bo nie sadze bysmy zagrali na 2 napastnikow.
|