rasel1906 napisał(a):

|
ja dzisiaj to widze tak: Siergiej- Jovanovic, Diaz, Bunoza, Nunez- Wilk- Małecki, Garguła, Iliev- Genkov
|
Kolejny, który chce grać w 10. Ja rozumiem, że Diaz ostatnio dostał czerwoną kartkę, ale dzisiaj zaczynamy w 11. Zgubiłeś którego środkowego pomocnika, ew. napastnika.
Znając życie to Moskal nas zaskoczy : )