Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8365
Stary 14.12.2011, 18:16
Nic nie mam do decyzji Cupiała, jego prywatna zabawka niech robi co chce. Ale dobrze, że dodałeś, że działa z rożnym skutkiem. Zazwyczaj z marnym. A wników jak nie było tak nie ma. LM nie ma, tylko frustracja się powiękza z roku na rok, a szefowi wyczerpują się już pomysły. Kasperczak bis, teraz niby ma byc Smuda.
Ale to już było można by zaśpiewać.
Ostatnio edytowane przez tofik : 14.12.2011 o godz. 18:21.
..
Odpowiedz cytując