Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
fresh.cie
Senior Member
Od: 09.2011
Offline
#
9286
14.12.2011, 18:16
rasel1906
napisał(a):
ja dzisiaj to widze tak: Siergiej- Jovanovic, Diaz, Bunoza, Nunez- Wilk- Małecki, Garguła, Iliev- Genkov
Wiem, że mamy problemy z kadrą, ale chyba damy radę wystawić pełną 11?
fresh.cie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fresh.cie
Znajdź inne posty napisane przez fresh.cie