Wyświetl pojedynczy post
olek94
Junior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9283
Stary 14.12.2011, 17:47
szanse na awans oceniam na 20%,ale niestety nasz los jest nie tylko w naszych rękach:(
ahhh gdyby nie pierwszy mecz z Odense....
Odpowiedz cytując