Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
olek94
Junior Member
Od: 12.2011
Offline
#
9283
14.12.2011, 17:47
szanse na awans oceniam na 20%,ale niestety nasz los jest nie tylko w naszych rękach:(
ahhh gdyby nie pierwszy mecz z Odense....
olek94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do olek94
Znajdź inne posty napisane przez olek94