SWEET_83 napisał(a):

|
ehhh i po Makach. Nawet młodzi Polacy nas omijają. Czas na kolejne szroty z zagranicy :(
|
po makach to już było parę ładnych miesięcy temu, teraz czas na tulipany, tzn jednego w postaci Valckxa, bo ten drugi już zdążył zwiędnąć...